reklama
Wydarzenia

Stand-up: CHUĆ POLSKA, A SPRAWKI SZATAŃSKIE

dodano 2026-01-13 11:14:13
rozpoczęcie:
2026-02-20 20:00
miejsce:
Kontrabas, Kalisz, pl. Bogusławskiego 1
bilety:
Na początku było słowo, a z niego powstała komedia. Instrukcja obsługi wieczności dla opornych, czyli pierwsze kroki po śmierci. Obowiązkowa pozycja ułatwiająca ogarnięcie spraw ostatecznych. Dowiesz się z niej dlaczego Hitlera nie ma w Piekle, poznasz zakazany przepis na boską sałatkę siostry Anastazji. Czy warto? A co chcesz odsypiać życie przez wieczność. Zapnij pasy i lecimy.

Będzie inaczej, bardzo inaczej, ale normalnie już było. Czwarty solowy program Krzysztofa Jahnsa, to synteza stand-upu, teatru, pirotechniki z marketu.

Krzysztof Jahns występował na antenie Comedy Central, TVP2 i TVP Rozrywka. Jego programy w sieci zebrały ponad milion wyświetleń. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up"u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie, w tak odległe miejsca, jak przed więzienną publikę.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Krzysztof Jahns
artyści:
Krzysztof Jahns
Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up"u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie w tak odległe miejsca jak przed więzienną publikę. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Kalisz
1.5°C
wschód słońca: 07:14
zachód słońca: 16:48
Koronawirus
wielkopolskie
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kaliszu

kiedy
2026-02-07 18:00
miejsce
Centrum Kultury i Sztuki, Kalisz,...
wstęp biletowany
kiedy
2026-02-08 16:00
miejsce
Aula UAM im. prof. Jerzego...
wstęp biletowany
kiedy
2026-02-08 19:00
miejsce
Aula UAM im. prof. Jerzego...
wstęp biletowany
kiedy
2026-02-10 19:00
miejsce
Centrum Kultury i Sztuki, Kalisz,...
wstęp biletowany